2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal inkörningshinder, ramavtal, Stockholm
Beskrivning: Serviceavtal inkörningshinder (pollare).
Intern identifierare: 0671/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 50800000 Diverse reparationer och underhåll, 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000