Enköpings kommun / Samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Er härmed att lämna anbud på denna upphandling av Service och inköp av brandredskap.
I denna upphandling ingår service, kontroll och nyanskaffning av brandredskap samt reparation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning, 35111300 Brandsläckare, 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen