Beställaren har behov av entreprenörer som kan svara för de återställningsarbeten som åligger beställaren till exempel vid reparationer av vattenläckor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45112000 Grävning och schaktning, 45112360 Återställande av mark, 45233140 Vägarbeten, 45233220 Ytbehandling av vägar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen