Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem, 35121700 Larmsystem, 42416100 Hissar, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Kompletterande information: -