21805-2023 - ÄndringSverige-Broby: Tyngre motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastväxlare
Referensnummer: KS 2022/01756.20.2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34140000 Tyngre motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser beställning av Lastbil med växlarfunktion, sk. lastväxlare.