218088-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Sönderdelning trädbränslen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sönderdelning trädbränslen
Beskrivning: Krossning och huggning av trädbränslen
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sönderdelning trädbränslen Hedensbyn Skellefteå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108359:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sönderdelning trädbränslen Skogsbacka Lycksele
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108359:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sönderdelning trädbränslen Storuman
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108359:Lot:3