21810-2025 - Resultat
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Partillebo AB Fastighets och Företagsförsäkring
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Partillebo AB Fastighets och Företagsförsäkring
BeskrivningFörsäkringsupphandling för Partillebo AB avseende Fastighets och Företagsförsäkring
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Partillebo AB Fastighets och Företagsförsäkring