Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI2020-1038 Dygnetruntinsatser för vuxna med psykiska och neuropsykiatriska funktionsnedsättningar
Referensnummer: TI2020-1038
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85310000 Socialt arbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Dygnetruntbehandling, behandlingshem för vuxna med psykiska alt. neuropsykiatriska funktionsnedsättningar och psykisk problematik som yttrar sig i form av självskadeproblematik för Södertälje- och Huddinge kommun
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85311000 Social omsorg med inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen