Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Ort: PERSTORP
Postnummer: 28485
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige