2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insulinpumpar och CGM-system
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på insulinpumpar och CGM-system till Region Värmland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Insulinpumpar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102330:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42122410 Pumpar för medicinskt bruk, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33194100 Utrustning för infusion, 33194110 Infusionspumpar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: CGM-system
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102330:Lot:2