2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1052 Ramavtal Elservice
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för elservice och mindre elentreprenader.
Intern identifierare: TI 2025-1052
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000