218183-2018 - ÄndringSverige-Motala: Plåtskadereparationer
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plåtarbeten
Referensnummer: UH-2018-3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112111 Plåtskadereparationer
II.1.4.
Kort beskrivning
Plåtslageriarbeten efter avrop i samband med underhålls-, reparations- samt om- och tillbyggnationsarbeten inom Beställarens fastighetsbestånd.