2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurs- och kapacitetsplanering
Beskrivning: Avropet avser konsult för implementering av resurs- och kapacitetsplanering i projektverktyget Antura.
Intern identifierare: FK 2026/000828
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurs- och kapacitetsplanering