2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobilt Alkoholtestsystem 2024
Beskrivning: Trollhättans Stad och de avropsberättigades behov av mobilt alkoholtestsystem inklusive de tjänster som behövs för att en vårdtagare ska få bästa möjliga vård i sin behandling mot alkoholproblematik.
Intern identifierare: 2024/00410
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se FFU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster, 79720000 Utredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav