Kraftringen behöver en strategisk webbpartner som kan ge företaget rådgivning och möjliggöra Kraftringens resa mot målbild 2025 för företagets interna och externa webbplattformar samt leverantörer för utvecklingsprojekt för dessa.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222000 Strategisk granskning och planering av informationssystem eller informationsteknik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen