218374-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Lyft och Transport
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLyft och Transport
BeskrivningLyft och transport av containers. 30 ton kran och 70 tons kran.
Intern identifierare25/89
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000