2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinska hälsokontroller Räddningstjänsten Östra Blekinge
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för lagstadgade medicinska hälsokontroller av Räddningstjänstens personal.
Intern identifierare: KS 2024/2720 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt