218627-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötjänster – Dynamiskt inköpssystem för våtmarkskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem för våtmarkskonsulter
BeskrivningInrättande av dynamiskt inköpssystem
Intern identifierare2408-2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del