218640-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Truckar – Dynamiskt inköpssystem, DIS, avseende truckar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem, DIS, avseende truckar
BeskrivningDynamiskt inköpssystem avseende inköp och leasing av truckar samt tillhörande service.
Intern identifierare0377/22
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDynamiskt inköpssystem, DIS, avseende truckar