218661-2018 - ResultatSverige-Söderhamn: Elektriska hushållsapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaror samt leverans och installation
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39710000 Elektriska hushållsapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Vitvaror och installationstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39710000 Elektriska hushållsapparater, 39711100 Kylskåp och frysar, 39713100 Diskmaskiner, 39713200 Tvätt- och torkmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen