2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd (molntjänst) för planering, uppföljning och dokumentation
Beskrivning: Systemstöd för planering, uppföljning och dokumentation i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: FFS-2026-00478
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72212000 Programmering av tillämpningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000