Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72246000 Konsulttjänster för system
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 5 000 000,00 SEK