218831-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Transorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hydro acoustic transducer
Referensnummer: FOI-2017-1770
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31711120 Transorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of an easy deployable hydro acoustic transducer designed for low frequencies.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen