See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster
Beskrivning: Hässlehem upphandlar avloppstjänster till sina bestånd.
Intern identifierare: A77/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: .
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II
Beskrivning: Hässlehem har upphandlat avloppstjänster till sina bestånd
Intern identifierare: 1661924
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: Hässlehem Upphandlar avloppstjänster
Intern identifierare: 1661925
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Hässlehem upphandlar avloppstjänster
Intern identifierare: 1661926