See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmsändare (2026)
Beskrivning: Larmsändare enligt upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem, 31625300 Inbrottslarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Formella och tekniska krav - tjänster och produkter
Beskrivning: Larmsändare enligt upphandlingsdokumentation.
Intern identifierare: 1849971-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1849972-1