218964-2025 - Resultat
Sverige – Juridiska tjänster – Juridiska tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJuridiska tjänster
BeskrivningRegion Gotland avser upphandla ett ramavtal för successiva avrop av juridiska tjänster. De närmare förutsättningarna framgår av upphandlingsdokumenten i övrigt.
Förfarandets viktigaste känneteckenJuridiska tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103534:Lot:1