See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsverktyg (ATS)
Beskrivning: Upphandling avser rekryteringsverktyg åt Huddinge kommun och kommunalt bolag Huddinges Samhällsfastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84757:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 79600000 Rekryteringstjänster, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering