See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt
Beskrivning: Klotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt.
Intern identifierare: KS 2023/1298
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
Ytterligare klassificering (cpv): 42924720 Saneringsutrustning, 45443000 Fasadarbeten, 45452000 Utvändig rengöring av byggnader, 45452100 Rengöring av fasader genom blästring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Klotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt