Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Invändig målning
Referensnummer: 18002
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45440000 Målning och glassättning
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Bostaden i Umeå inbjuder till anbudslämning gällande Ramavtal på Invändiga måleriarbeten. Detaljerad information finner ni i förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 100 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
NORRA DISTRIKTET
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45440000 Målning och glassättning, 45442100 Målning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
ÖSTRA DISTRIKTET
Del nr: 2
SÖDRA DISTRIKTET
Del nr: 3
SKADOR OCH PROJEKT
Del nr: 4