2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cateringtjänster
Beskrivning: Upphandlings av cateringtjänster.
Intern identifierare: 114-5202-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del