219097-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Avlägsnande av slam
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Insamling av slam från enskilda avlopp och fettavskiljare KAK
Referensnummer: 2023/149-VMKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513600 Avlägsnande av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Insamling av slam från enskilda avlopp och fettavskiljare i Köping, Arboga och Kungsör. Avtalet är ett avropsavtal.