2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omläggning konstgräsplaner
Beskrivning: Omläggning av 3 stycken konstgräsplaner samt 4 konstgräsplaner i option.
Intern identifierare: SN-2026-741
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45236000 Markanläggning, 45236100 Mark- och grundarbeten: diverse idrottsanläggningar, 45236110 Markanläggning för idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Omläggning konstgräsplaner