2. Förfarande
Förfarande
Titel: Navigator till Ortopedoperation
Beskrivning: Navigator till Ortopedoperation
Intern identifierare: UPPH2026-00128
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000