2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbets-EKG
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Arbets-EKG inkl. ergometercykel, med funktionalitet i enlighet med upphandlingsdokumenten. Upphandlingen omfattar även Utbildning samt option på Service och underhåll.
Intern identifierare: IN-IN22-0451
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del