2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI): Kommunikationstjänster samt foto/film
Beskrivning: Detta är en RFI - request for information - gällande kommunikationstjänster. Syftet med denna RFI är att arbeta för att upphandlingen ska baseras både på myndighetens behov samt på de förutsättningar som råder på leverantörsmarknaden. Observera att detta är en möjlighet till att samla in information inte en upphandlingsannons. Vänligen se bifogad dokument för vidare information.
Intern identifierare: UE 26.037
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79961000 Fototjänster