219311-2022 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Kopieringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare och kopiatorer
Referensnummer: Ks/2022:64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79521000 Kopieringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling förväntas tillgodose Kristinehamns kommun med ett
ramavtal för hyra/köp av skrivare och kopiatorer
Omfattning
Kristinehamns kommun inbjuder härmed leverantörer till att lämna anbud på ramavtal gällande Skrivare och Kopiatorer, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.