See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-supportavtal för T2G
Beskrivning: IT-support samt tillhandahållande och vidareutveckling av IT-system som används vid trafikövervakning och tågunderhåll av typen C20 och C30.
Intern identifierare: SL 2013-3746
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000