219344-2017 - ResultatSverige-Göteborg: Skyltar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal – Skyltar.
Referensnummer: 25/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928472 Skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skyltar inkl. installation/montering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928471 Skyltmaterial, 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen