219439-2018 - ResultatSverige-Skillingaryd: Bemanningstjänster för enskilda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster Socialsekreterare
Referensnummer: Uh 2018/003
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en samordnad upphandling som avser bemanningstjänster Socialsekreterare till Vaggeryds kommun, Värnamo kommun och Gnosjö kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ekonomisk Bistånd
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Missbruk
Del nr: 2
SOL/LSS
Del nr: 3
Äldreomsorg
Del nr: 4
Socialpsykiatri
Del nr: 5
Barn och Unga Myndighetsutövning
Del nr: 6
Vuxen
Del nr: 7
Familjerätt
Del nr: 8