219451-2024 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Insamling och transport av utsorterade fraktioner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling och transport av utsorterade fraktioner
BeskrivningInsamling och transport av utsorterade fraktioner från Fastighetskontorets byggnader, t.ex. Saluhallar, kontor och bostäder, Stockholms stad
Intern identifierareFSK 2023/430
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningInsamling och transport av utsorterade fraktioner från Fastighetskontorets byggnader, t.ex. Saluhallar, kontor och bostäder.
Intern identifierareInsamling och transport av utsorterade fraktioner