219458-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter – Färsk frukt och grönsaker kommuner Örebro län 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärsk frukt och grönsaker kommuner Örebro län 2025
BeskrivningFärsk frukt och grönsaker för länet samt Örebro kommun
Intern identifierareKs 1380/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000