Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Ytterligare klassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige
Värde