2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information - Tropscatter
Beskrivning: Request for information - Tropscatter
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television
Ytterligare klassificering (cpv): 32500000 Telekommunikationsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning