See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AUB Vårdbiträde 2025
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning mot yrket Vårdbiträde
Intern identifierare: Af-2025/0011 7630
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: I detta upphandlingsförfarande kommer Arbetsförmedlingen att annonsera upphandlingsdokument där samtliga krav på leverantören och krav på tjänsten framgår. Upphandlingen genomförs enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling, LOU, 19 kap.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1682699
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sundsvall
Intern identifierare: 1682700
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1682702
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Örebro
Intern identifierare: 1684349
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Borlänge
Intern identifierare: 1684382
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Stockholm
Intern identifierare: 1684397