21956-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Svetsning – Ramavtal mobil brännsvets
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal mobil brännsvets
Beskrivning: Upphandling av tjänsten mobil brännsvetsning där leverantören tillhandahåller tjänsten att brännsvetsa räler.
Intern identifierare: KOM-417185
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal mobil brännsvets