219583-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datorer och datamateriel – Partner för datorer, tillbehör och relaterade tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPartner för datorer, tillbehör och relaterade tjänster
BeskrivningDomstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende ramavtal för datorer, plattor, bildskärmar, tillbehör och relaterade tjänster. Domstolsverket avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör som möjliggör leverans i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108417:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30231300 Bildskärmar, 72500000 Datortjänster