Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement of an Senior Accession Expert for the project in Albania
Referensnummer: NV-00516-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79420000 Managementtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement of an Senior Accession Expert for the project “Supporting Albanian Negotiations in Environment Chapter 27 (SANE27)”.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 85312300 Vägledning och rådgivning, 90700000 Miljötjänster, 90713000 Miljörådgivning, 98910000 Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen