219642-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs - Centrum 3
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs - Centrum 3
BeskrivningFönsterputs Helsingborgs stad
Intern identifierare165/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDenna upphandling avser fönsterputsning och omfattar både avrop till fast pris och genom förnyad konkurrensutsättning. De objekt som efterfrågar fast pris och som omfattas av upphandlingen är inom området Centrum 3, se bilaga Adresslista. Avtal kommer att tecknas med tre (3) leverantörer, förutsatt att tillräckligt många anbud uppfyller samtliga krav.
Intern identifierareFönsterputs - Centrum 3