2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av fasta bränslen
Beskrivning: Transport av fasta bränslen.
Intern identifierare: 24/114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34114000 Specialfordon, 34130000 Motorfordon för godstransport, 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Del 1