219689-2025 - Resultat
Sverige – Installation av ventilation – Ventilationsarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelVentilationsarbeten
BeskrivningAktiebolaget Stora Tunabyggen upphandlar ventilationsarbeten. Ramavtalet/kontraktet omfattar löpande ventilationsarbeten inom beställarens fastighetsbestånd. Omfattningen i detalj framgår av handlingarna angivna under AFB.32.
Intern identifierare24/303
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000